+90 264 278 48 50

info@kromtech.com.tr

Sosyal Medya

Hakkımızda

TSS marka adı ile KROMTECH MAK. SAN. VE TİC. A.Ş. firması 2014 yılında kurulmuş ve günümüz gıda sanayisini gelişen teknoloji hizmetleri ile buluşturmayı amaçlamış bir firmadır. Her zaman ilk olmayı hedeflemiş şirket kültürümüz  membran filtrasyon sistemleri teknolojisi üretimini Türkiye'de üretim faaliyetine geçirerek son yıllarda süzme peynir, yoğurt, süt tozu, peynir altı suyu gibi ürünlerin işlenmesinde kullanılan membran filtrasyon sistemlerini ürün pörtföyüne almıştır. Türkiye ve Dünya süt sanayisinde gelişen bir teknoloji olan ve yakın zamanda artarak devam edecek olan protein standardizasyonu ve peynir altı suyu konsantrasyonu için membran teknikleri kullanılmasının gündem oluşturması bu ortaklığın kurulmasına vesile olmuştur. Membran filtrasyon sistemlerinin yanında pastörizasyon sistemleri, blender, CIP sistemleri ve ısı değiştirici ürün gruplarını profesyonel kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

 

Faaliyet alanlarımız;

  •  Süt ve süt ürünleri üretimi için (UF,RO,NF,MF) Membran Filtrasyon Sistemleri üretimi ve devreye alınması
  •  Pastörizasyon sistemleri, plakalı ısı değiştirici eşanjörler, yüzey Sıyırıcılı ve tübüler eşanjörler
  •  Anahtar teslim Peynir Üretim Sistemleri (UF Süzme Peynir, Süzme Yoğurt, Krem Peynir, Quark, Labne, Mascarpone,Ricotta,Rekombine ürünler vb.…)
  •  CIP Üniteleri
  •  Süt tozu mikserleri (Triblender)

 

Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

Gıda makineleri imalatı sektöründe tasarım, imalat ve satış sonrası hizmetleri konularında mevzuat ve yasal şartlara uygun olarak faaliyet gösteren firmamız;

 

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında;

*Risk odaklı proses yaklaşımı yönetimi ile uzman personellerimiz ve teknolojik altyapımız ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde ürün ve hizmet sunmayı,

*Malzeme ve ekipman gibi kaynaklarımızı verimli ve etkin bir şekilde kullanıp sistemimizi sürekli iyileştirmeyi,

*Faaliyetlerimizden doğan çevresel etkileri en aza indirerek çevreyi korumayı,

*Tüm çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürü oluşturmayı,

*Mevcut faaliyet kapsamımızla ilgili yasal şart ve mevzuatlara uymayı taahhüt ederiz.

 

Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek için Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirerek müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak şirket politikamızdır.

 

                                                                                                                   

           Genel Müdür